Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом запрошує жінок-депутаток, очільниць та лідерок громад взяти участь в Академії Жіночого Лідерства.Якщо Ви бажаєте впливати на життя громади, приймаєте рішення як обрана депутатка чи голова громади або маєте бажання бути залученою до прийняття рішень, але відчуваєте, що Вам не вистачає практичних знань, ми запрошуємо Вас на навчання до Академії Жіночого Лідерства. За шість днів навчального курсу учасниці дізнаються про принципи місцевого самоврядування, механізми прийняття результативних рішень, інструменти діяльності депутатів та відстоювання прав жінок через формування депутатських груп з ґендерних питань, а також отримають суттєву базу знань та вмінь для розвитку громади й реалізації ґендерного підходу задля ефективного врядування.Основні теми навчання:► децентралізація: можливості та виклики для жінок,► місцеве самоврядування за новим законодавством,► ґендерно орієнтоване управління задля ефективного врядування,► комунікаційна стратегія для розвитку громади,► позиціонування депутатки та онлайн-комунікація з громадянами,► методи роботи з громадянами, спільне просування пріоритетів та потреб вразливих категорій населення,► діяльність депутатських груп для покращення життя в громаді.Ці та інші теми розкриють досвідчені експертки з жіночого лідерства, місцевого самоврядування, комунікацій та діяльності депутатського корпусу.Участь в Академії Жіночого Лідерства є безкоштовноюПро навчання:Дві Академії Жіночого Лідерства проходитимуть у грудні 2020 року. Дві групи жінок-депутаток та жінок-лідерок з усіх областей України навчатимуться протягом 6 днів в онлайн-форматі (3+3 дні з перервою в тиждень). Робочий день тренінгу – це 4 години інтерактивного навчання, включно з технічними перервами. Навчальні модулі поєднують теорію та практичні вправи, групову роботу, домашні завдання, що допоможе учасницям опрацювати отримані знання для практичної реалізації в управлінні громадами та впровадженні змін. Додатково випускниці Академії візьмуть участь у менторській програмі – отримають індивідуальну підтримку жінок-лідерок, досвідчених у діяльності депутатського корпусу та депутатських груп.Про дати тренінгів відібрані учасниці будуть повідомлені додатково. Вимоги до кандидаток:

  • обрані депутатки та голови територіальних громад зі всіх областей України (перевага надаватиметься жінкам, які проживають у сільській місцевості та/або відносяться до мало представлених у політиці груп: внутрішньо переміщені жінки; представниці етнічних громад; ветеранки АТО/ООС; жінки з інвалідністю; представниці спільноти ЛГБТІК+; жінки, які живуть з ВІЛ тощо);
  • місцеві жінки-лідерки та активістки, які впливають на життя громади;
  • жінки, які мають бажання реалізувати свій лідерський потенціал у громадському та політичному житті;

Технічні вимоги для навчання:

  • доступ до мережі Інтернет;
  • наявність персонального комп’ютера/планшета;
  • встановлений додаток ZOOM;
  • облаштоване місце для продуктивного навчання (окрема кімната або відокремлене робоче місце).

Для участі у тренінгах Академії жіночого лідерства необхідно:– заповнити анкету за посиланням: http://ukr.wf/3q надіслати резюме та мотиваційний лист, що містить відповіді на запитання «Чому я хочу взяти участь в Академії Жіночого Лідерства? Яких знань я потребую для використання ґендерних підходів задля ефективного врядування і розвитку громади?» (не більше однієї сторінки).► Резюме, мотиваційний лист, а також запитання необхідно надсилати координаторці Проєкту АЖЛ Олені Кисельовій за адресою o.kyselyova@uwf.org.ua. В темі листа просимо вказати «Ваше Прізвище_ Академія жіночого лідерства». У конкурсі візьмуть участь лише ті учасниці, які подадуть повний пакет вказаних документів.Кінцевий термін заповнення анкети та подання документів – 4 грудня 2020 року. Результати відбору експертної комісії будуть повідомлені 10 грудня 2020 року.Дізнатися більше про навчання можна за посиланнямДовідково.Український Жіночий Фонд – міжнародна благодійна організація, заснована у 2000 році. УЖФ надає фінансову, інформаційну і консультативну підтримку організаціям громадянського суспільства з України, Молдови і Білорусі. Місія УЖФ – допомогти жінка-лідеркам та організаціям громадянського суспільства, зокрема жіночим, відігравати активну роль у процесах розбудови демократичного суспільства, брати участь у процесах прийняття рішень на різних рівнях, посилювати увагу громадськості до питань різноманітності та ґендеру та досягати ґендерної рівності, справедливості та реалізації людських прав.Національний Демократичний Інститут є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. З часу свого заснування в 1984 році НДІ та його місцеві партнери працюють задля підтримки і зміцнення демократичних інститутів та практик, забезпечення проведення чесних виборів, залученню громадян до суспільних процесів, а також сприяють відкритості та прозорості влади.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *