10 жінок поділилися своїми унікальними історіями участі у місцевих виборах 2020 року в рамках інформаційної кампанії Української жіночої демократичної мережі (УЖДМ). Історії отримали близько пів мільйона переглядів у Facebook.  

Кожна з жінок розповідає про свій шлях у політику і як вона долає перешкоди на ньому. Навіть, якщо вона на інвалідному візку. Навіть, якщо її вважають занадто молодою. Навіть, якщо у неї немає попереднього політичного досвіду. Але є сила і бажання працювати – і змінювати своє місто та свою країну. 

Інформаційна кампанія була проведена УЖДМ протягом січня-лютого 2021 року у партнерстві з Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Українська жіноча демократична мережа  є частиною глобальної ініціативи Міжнародного республіканського інституту –  Жіночої демократичної мережі (Women`s Democracy Network ). В Україні мережа працює із 2017 року і об’єднує уже понад 500 жінок-лідерок, депутаток і посадових осіб органів місцевого самоврядування з усіх куточків України із представницями органів державної  влади задля просування спільних інтересів та утвердження рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. 

Детальніше – на сайті IRI

Від lazarenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *