9 листопада 2021 року (13:00-15:00) відбудеться семінар щодо методичних рекомендацій з реалізації гендерного підходу та підходу, заснованого на правах людини, на рівні територіальних громад.

Захід, організатором якого є ООН Жінки у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та за фінансової підтримки Уряду Канади, буде проведено на платформі ZOOM.

Мінсоцполітики розробляє проект Наказу з Методичними рекомендаціями з реалізації гендерного підходу та підходу, заснованого на правах людини на рівні територіальних громад і запрошує представників/-ць громад долучитися до його обговорення.

 Мета проведення:

– Узгодження проекту Методичних рекомендацій з реалізації гендерного підходу та підходу, заснованого на правах людини на рівні територіальних громад з представниками/цями місцевого самоврядування.

Завдання семінару:

– Представити та узгодити проект Методичних рекомендацій з реалізації гендерного підходу та підходу, заснованого на правах людини на рівні територіальних громад з представниками/цями місцевого самоврядування.

– Обговорити спроможність працівників/ць виконавчих органів місцевих рад до реалізації гендерного підходу та підходу, заснованого на правах людини, на рівні територіальних громад.

– Отримати рекомендації з удосконалення проекту Методичних рекомендацій з реалізації гендерного підходу та підходу, заснованого на правах людини на рівні територіальних громад та розробити план їх впровадження.

Учасники/ці:

– представники/ці органів державної влади, зокрема Міністерства соціальної політики України та Міністерства розвитку громад і територій України.

– керівники/ці асоціацій органів місцевого самоврядування;

– члени/кині асоціацій органів місцевого самоврядування, відповідальні за гендерну політику;

– голови та представники/ці органів місцевого самоврядування;

– виконавчі організації, керівники/ці та експерти/ки ООН Жінки України.

Участь у заході зможуть взяти зареєстровані за цим посиланням: https://forms.gle/CyseN4yf21PLA2Gb7.

Закінчення реєстрації – 08.11.2021  до 18:00.

ZOOM посилання: https://unwomen.zoom.us/j/95463608662?pwd=UEE4cUpFMWFGUGthWFl6R3ZNSHFtZz09

Ід.номер зустрічі: 954 6360 8662

Код доступу: R334%Wv

Від lazarenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *