До уваги керівників та керівниць органів місцевого самоврядування!

Маємо чудові новини: #UNFPAУкраїна оголошує конкурсний відбір 10 територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті “Міста і громади, вільні від домашнього насильства” на 2022-2024 роки.
Обраним громадам надаватиметься всебічна підтримка для розбудови місцевої системи запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Детальніше ознайомитися із напрямками підтримки, критеріями відбору, умовами конкурсу та успіхами громад-партнерів ви можете за посиланням https://ukraine.unfpa.org/uk/news/

📌Заявки приймають до 1 березня 2022 року.

Також запрошуємо на онлайн-презентацію проєкту “Міста і громади, вільні від домашнього насильства”, що пройде 17 лютого 2022 року об 11 годині на платформі zoom за лінком https://unfpa.zoom.us/j/86420590438, а також дублюватиметься прямою трансляцією на цій сторінці. Під час презентації буде надана можливість отримати відповіді на питання щодо участі у відборі та запланованій подальшій підтримці для відібраних громад-партнерів.

Проєкт реалізується за підтримки уряду Канади (#EmbassyofCanadainUkraine) та уряду Великої Британії (#BritishEmbassyKyiv). 

Підготовлено за матеріалами UNFPAУкраїна.

Від lazarenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *