23 березня 2021 року на платформі EdEra стартує новий онлайн-курс «Ґендерно орієнтований підхід в бюджетному процесі», який є продовженням курсу* “Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад” та побудований на Методичних рекомендаціях, затверджених Наказом Міністерства фінансів України №1 від 2 січня 2019 року. Курс розробив проєкт «Ґендерне бюджетування в Україні», фінансований Швецією, який підтримував Міністерство фінансів України у впровадженні та застосуванні ҐОБ.

Курс розповість про те, як забезпечити ґендерну рівність за допомогою бюджетних коштів на всіх рівнях та як здійснювати ґендерно орієнтоване бюджетування згідно з методичними рекомендаціями Мінфіну.

Курс має 8 модулів та додаткові матеріали у форматі тестів і практичних завдань. Він безкоштовний, усі студенти/-ки, які пройдуть його до кінця та складуть фінальний іспит, отримають електронний сертифікат.

*Онлайн-курс «Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад», підготували проєкт USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що його впроваджує Асоціація міст України, та проєкт “Ґендерне бюджетування в Україні” (ГОБ), що фінансувався Швецією. Курс збагачений практичним досвідом та матеріалами програм «ООН Жінки» та Національного демократичного інституту міжнародних відносин (NDI), що працює в межах програми USAID (DOBRE).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Від lazarenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *