22 вересня 2021 року відбулася Проміжна звітна нарада з кампанії запитів до територіальних громад та центральних органів виконавчої влади, яку проводять Київський інститут гендерних досліджень спільно з Асоціацією міст України (АМУ) та Жіночим консорціумом України за проєктом “Громадська оцінка стану виконання державних документів з ґендерної рівності”, котрий впроваджується в рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Участь у нараді взяли учасники проєкту та представники територіальних громад.

Наталія Лазаренко, менеджерка з міжнародної діяльності та координаторка питань гендерної рівності (АМУ), представила проміжні результати опитування представників територіальних громад з впровадження Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року та Національного плану дій з виконання зауважень Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України на період до 2021 року. АМУ отримала 341 анкету, які свідчать про те, що багато громад включило питання гендерної рівності у свою діяльність. Детально з результатами опитування можна буде ознайомитися у листопаді.

Також під час наради обговорювалися проблемні питання збору інформації на рівні областей та опитування центральних органів виконавчої влади.

Проєкт впроваджує Київський інститут гендерних досліджень у співпраці з Жіночим консорціумом України та Асоціацією міст України в рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Від lazarenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *